PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 01.03.2024 | ||||||||
TEL: 48-664-20-21 | |||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||
WARKA DŁUGA /04 | |||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | |||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | |||||||
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA | 06:20 | S | |||||||
przez AUGUSTÓW BOSKA WOLA SZCZYTY II |
|||||||||
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA | 05:30 | S | 06:45 | D | |||||
przez WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. MICHAŁÓW 15/32 BRANKÓW 13/34 |
08:45 | M | 12:45 | D | |||||
14:30 | D | 15:30 | D | ||||||
17:15 | D | ||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 14:00 | S | 14:45 | S | |||||
przez WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. BRONISŁAWÓW k/JASIEŃCA /12/07 FRANCISZKÓW /10/05 STEFANKÓW I /06/01 NOWY MIEDZECHÓW 01/02 |
|||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 04:40 | D | 06:00 | b | 06:00 | b | 06:00 | b | |
przez WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. NOWA WIEŚ II 730/8/22/33 NOWA WIEŚ I 730/8/20/35 JASIENIEC II 730/8/08/47 |
06:50 | D | 08:20 | D | 09:00 | 67%b | 09:00 | 67%b | |
10:00 | S | 11:05 | D | 12:45 | b | 12:45 | b | ||
12:45 | b | 14:30 | M | 15:30 | 67b% | 15:30 | 67b% | ||
14:50 | S | 15:20 | D | ||||||
16:50 | D | 18:15 | D | ||||||
20:30 | D | ||||||||
WARKA DŁUGA /04 | 13:50 | S | 15:25 | S | |||||
przez GĄSKI I GOŚNIEWICE I koło Warki |
|||||||||
WARKA DŁUGA /04 | 04:20 | D | 05:35 | D | |||||
przez LASKI II | 06:50 | D | 08:20 | D | |||||
09:45 | D | 12:45 | D | ||||||
14:15 | D | 15:30 | D | ||||||
16:45 | D | 18:15 | D | ||||||
19:30 | D | ||||||||
WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. | 06:50 | S | |||||||
przez BRANKÓW 13/34 | |||||||||
WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. | 06:50 | S | 13:15 | S | |||||
przez DĘBNOWOLA K/WARKI 731/8/41/06 Podgórzyce OSTROŁĘKA Szkoła |
|||||||||
WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. | 07:05 | S | |||||||
przez WICHRADZ I | |||||||||
WARKA UL. POLNA | 06:50 | S | |||||||
przez GĄSKI I GOŚNIEWICE I koło Warki |
|||||||||
Warszawa Metro Wilanowska 13 | 04:30 | d | 05:15 | D | 04:30 | d | 04:30 | d | |
przez WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. GÓRA KALWARIA Rynek 02 Chojnów - Pilawa - 01/02 |
05:45 | D | 06:15 | b | 06:15 | b | 06:15 | b | |
07:00 | S | 08:00 | D6d | 08:00 | D6d | 10:00 | b | ||
09:00 | S | 10:00 | b | 10:00 | b | 12:00 | b | ||
11:00 | S | 12:00 | b | 12:00 | b | 15:00 | Cb | ||
13:00 | D | 14:30 | D | 15:00 | Cb | 18:00 | Cbm | ||
15:30 | D | 16:30 | D6d | 16:30 | D6d | ||||
18:45 | D | 20:10 | D | 18:00 | Cbm | ||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||
% | - KURSUJE 26.XII I W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH | ||||||||
6 | - kursuje w soboty | ||||||||
7 | - kursuje w niedziele | ||||||||
b | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII | ||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i święta | ||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt | ||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII | ||||||||
M | - kurs. od pn. do pt. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych | ||||||||
oprócz św. | |||||||||
m | - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII | ||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |