PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 22.03.2024 | ||||||||||||||
TEL: Informacja 48 664-20-21 | |||||||||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||||||||
STARA WIEŚ 728/7/10/57 | |||||||||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | ||||||||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | |||||||||||||
BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. | 07:41 | S | 12:50 | S | |||||||||||
DĘBNOWOLA | 08:58 | S | 13:58 | D | 18:13 | S | |||||||||
przez: WÓLKA DAŃKOWSKA | |||||||||||||||
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. | 17:27 | D | |||||||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
|||||||||||||||
GOŁOSZE II /03/04 | 15:59 | D | |||||||||||||
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:28 | S | 06:48 | M | 07:22 | D | |||||||||
10:53 | S | ||||||||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:50 | S | 08:15 | S | 09:00 | D | 10:10 | dgm | 13:10 | b | 10:10 | dgm | 13:10 | b | |
przez: BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. | 09:29 | D | 10:10 | dgm | 11:10 | S | |||||||||
11:39 | D | 13:10 | b | 14:09 | D | ||||||||||
15:06 | D | 15:40 | D | 16:40 | M | ||||||||||
16:55 | D | 17:29 | D | 18:52 | D | ||||||||||
KOŃSKIE DA ul. Sportowa | 07:27 | d | 15:57 | pm& | 07:27 | d | 15:57 | pm& | 07:27 | d | 15:57 | pm& | |||
przez: NOWE MIASTO Dworzec DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. |
|||||||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 06:34 | D | 07:54 | D | 10:14 | D | 11:44 | dm | 14:29 | b | 11:44 | dm | 14:29 | b | |
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
11:44 | dm | 14:29 | b | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 04:42 | S | 07:12 | S | 10:42 | b | 10:42 | b | 17:27 | Cb | 10:42 | b | 17:27 | Cb | |
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
11:12 | S | 11:52 | D | 15:42 | D | 19:27 | bl& | 19:27 | bl& | |||||
19:27 | bl& | 20:42 | D | ||||||||||||
Radom Dw. Główny PKP / Poczta | 05:13 | D | 06:53 | D | 09:53 | D | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
12:53 | D | 14:51 | D | |||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 05:18 | D | 06:05 | D | 09:37 | D | 07:07 | Cb | 12:07 | Cb | 07:07 | Cb | 12:07 | Cb | |
przez: BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA |
16:39 | SCpm | 16:39 | SCpm | 16:39 | SCpm | |||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 07:05 | D | 13:01 | d | 20:11 | pm& | 13:01 | d | 20:11 | pm& | 13:01 | d | 20:11 | pm& | |
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA |
|||||||||||||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||||||||
& | - kursuje w dniu 1 stycznia | ||||||||||||||
b | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII | ||||||||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i święta | ||||||||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt | ||||||||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII | ||||||||||||||
g | - nie kursuje 24.XII | ||||||||||||||
l | - nie kursuje w dniu 31.XII | ||||||||||||||
M | - kurs. od pn. do pt. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych oprócz św. | ||||||||||||||
m | - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII i Wielką Sobotę | ||||||||||||||
p | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII | ||||||||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej | ||||||||||||||
Sprzedaż biletów miesięcznych Tarczyn, ul. Warszawska 11, | |||||||||||||||
pierwszy dzień roboczy miesiąca i ostatnie 2 dni robocze miesiąca w godzinach od 8:00 do 18:00. | |||||||||||||||
Rozkład jazdy dostępny na stronie www.pksgrojec.pl |