PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 01.03.2024 | ||||||||
TEL: 48-664-20-21 | |||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||
PIASECZNO k. WARKI 731/8/39/08 | |||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | |||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | |||||||
WARKA DŁUGA /04 | 07:34 | d | 08:34 | D | 07:34 | d | 07:34 | d | |
09:19 | b | 11:04 | D | 09:19 | b | 09:19 | b | ||
12:34 | D6d | 12:42 | S5 | 12:34 | D6d | 14:09 | bSC | ||
13:07 | S5 | 14:09 | bSC | 14:09 | bSC | 15:59 | b | ||
14:27 | S1-34 | 14:52 | S1-34 | 15:59 | b | 18:49 | b | ||
15:04 | D | 15:59 | b | 18:49 | b | 21:49 | bm | ||
16:29 | D | 17:04 | S | 20:19 | D6d | ||||
17:49 | D | 18:49 | b | 21:49 | bm | ||||
19:34 | S | 20:19 | D6d | ||||||
21:49 | bm | 23:19 | D | ||||||
WARKA DŁUGA /04 | 13:58 | S | 15:33 | S | |||||
przez GĄSKI I GOŚNIEWICE I koło Warki |
|||||||||
WARKA UL. POLNA | 07:00 | S | |||||||
przez GĄSKI I GOŚNIEWICE I koło Warki |
|||||||||
Warszawa Metro Wilanowska 13 | 04:40 | d | 05:25 | D | 04:40 | d | 04:40 | d | |
przez GÓRA KALWARIA Rynek 02 Chojnów - Pilawa - 01/02 |
05:55 | D | 06:25 | b | 06:25 | b | 06:25 | b | |
07:10 | S | 08:10 | D6d | 08:10 | D6d | 10:10 | b | ||
09:10 | S | 10:10 | b | 10:10 | b | 12:10 | b | ||
11:10 | S | 12:10 | b | 12:10 | b | 15:10 | Cb | ||
13:10 | D | 14:40 | D | 15:10 | Cb | 18:10 | Cbm | ||
15:40 | D | 16:40 | D6d | 16:40 | D6d | ||||
18:55 | D | 20:20 | D | 18:10 | Cbm | ||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||
1-3 | - kursuje w poniedziałek, wtorek, środa | ||||||||
4 | - kursuje w czwartek | ||||||||
5 | - kursuje w piątki | ||||||||
6 | - kursuje w soboty | ||||||||
b | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII | ||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i święta | ||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt | ||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 | ||||||||
XII | |||||||||
m | - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII | ||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |