PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 22.03.2024 | ||||||||||||||
TEL: Informacja 48 664-20-21 | |||||||||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||||||||
GRÓJEC UL. MOGIELNICKA OSIEDLE | |||||||||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | ||||||||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | |||||||||||||
BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. | 06:42 | S | 06:47 | S | |||||||||||
przez: ROŻCE I | |||||||||||||||
Biała Rawska pl. Wolności | 06:32 | D | 14:32 | D | |||||||||||
przez: RĘBOWOLA II 725/7/05/16 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
DĘBNOWOLA | 08:46 | S | 13:46 | D | 18:01 | S | |||||||||
przez: WÓLKA DAŃKOWSKA | |||||||||||||||
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. | 17:17 | D | |||||||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
|||||||||||||||
GOŁOSZE II /03/04 | 15:46 | D | |||||||||||||
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:34 | D | 06:40 | S | 06:58 | S | 10:23 | dgm | 13:23 | b | 10:23 | dgm | 13:23 | b | |
07:01 | M | 07:03 | S | 07:34 | D | ||||||||||
07:39 | S | 07:44 | S | 08:26 | S | ||||||||||
08:58 | D | 09:11 | D | 09:39 | D | ||||||||||
10:23 | dgm | 10:34 | D | 11:05 | S | ||||||||||
11:21 | S | 11:49 | D | 13:23 | b | ||||||||||
13:37 | S | 14:19 | D | 15:19 | D | ||||||||||
15:37 | S | 15:51 | D | 16:48 | D | ||||||||||
16:51 | M | 17:08 | D | 17:39 | D | ||||||||||
18:59 | D | ||||||||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:26 | D | 07:37 | D | 10:37 | D | |||||||||
przez: Grójec. Brzozowa "POLICJA" | 14:47 | D | 16:46 | D | 17:52 | D | |||||||||
18:47 | D | 22:52 | D | ||||||||||||
KOŃSKIE DA ul. Sportowa | 07:17 | d | 15:47 | pm& | 07:17 | d | 15:47 | pm& | 07:17 | d | 15:47 | pm& | |||
przez: NOWE MIASTO Dworzec DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. |
|||||||||||||||
Łoś | 05:10 | D | 06:15 | D | 09:15 | D | |||||||||
przez: Lesznowola II | 13:30 | D | 15:30 | D | 16:35 | D | |||||||||
17:30 | D | 21:30 | D | ||||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 10:32 | b | 19:17 | bl& | 20:32 | D | 10:32 | b | 17:17 | Cb | 10:32 | b | 17:17 | Cb | |
przez: BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. MOGIELNICA 728/7/28/39 |
19:17 | bl& | 19:17 | bl& | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 06:21 | D | 07:41 | D | 10:01 | D | 11:31 | dm | 14:16 | b | 11:31 | dm | 14:16 | b | |
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
11:31 | dm | 14:16 | b | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 04:31 | S | 07:01 | S | 11:01 | S | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
11:41 | D | 15:31 | D | |||||||||||
Radom Dw. Główny PKP / Poczta | 05:01 | D | 06:41 | D | 09:41 | D | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
12:41 | D | 14:41 | D | |||||||||||
SADKÓW SZLACHECKI | 06:01 | S | 15:52 | S | |||||||||||
przez: ZŁOTA GÓRA Aleksandrówka 02 |
|||||||||||||||
SŁOMCZYN "G" | 07:35 | 7G | 09:20 | 7G | |||||||||||
11:35 | 7G | ||||||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 09:49 | D | 16:51 | SCpm | 07:19 | Cb | 16:51 | SCpm | 07:19 | Cb | 16:51 | SCpm | |||
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA GŁUCHÓW 01/02 |
|||||||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 05:27 | D | 06:15 | D | 07:19 | D | 12:19 | Cb | 13:10 | d | 12:19 | Cb | 13:10 | d | |
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA |
13:10 | d | 20:20 | pm& | 20:20 | pm& | 20:20 | pm& | |||||||
ZALESIE koło Wilkowa | 08:46 | D | 16:01 | D | 18:16 | S | |||||||||
przez: JADWIGÓW II 725/7/08/13 | |||||||||||||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||||||||
& | - kursuje w dniu 1 stycznia | ||||||||||||||
7G | - kursuje w niedziele giełdowe | ||||||||||||||
b | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII | ||||||||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i święta | ||||||||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt | ||||||||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII | ||||||||||||||
g | - nie kursuje 24.XII | ||||||||||||||
l | - nie kursuje w dniu 31.XII | ||||||||||||||
M | - kurs. od pn. do pt. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych oprócz św. | ||||||||||||||
m | - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII i Wielką Sobotę | ||||||||||||||
p | - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII | ||||||||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej | ||||||||||||||
Sprzedaż biletów miesięcznych Tarczyn, ul. Warszawska 11, | |||||||||||||||
pierwszy dzień roboczy miesiąca i ostatnie 2 dni robocze miesiąca w godzinach od 8:00 do 18:00. | |||||||||||||||
Rozkład jazdy dostępny na stronie www.pksgrojec.pl |