PKS Sp. z o.o. Grójec Rozkład ważny od: 12.09.2016
Laskowa 26 05-600 Grójec
www.pksgrojec.pl tel.48-664-20-21
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA
ROZKŁAD ODJAZDÓW
Kierunek Godziny odjazdu
BELSK DUŻY,, Ferrero 05:10 b 13:00 b 17:00 b
21:10 b
Biała Rawska pl. Wolności 15:20 D
przez GOLIANY
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
Biała Rawska pl. Wolności 13:30 b 16:40 D
przez JADWIGÓW II
Biała Rawska pl. Wolności 17:55 b
przez TRZYLATKÓW
JADWIGÓW II
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA 16:00 D6 21:40 7d
przez BRONISZEW I
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA 11:45 D 14:15 b 15:30 D
przez DŁUGOWOLA 01/02
GOSZCZYN ul. Warszawska 01
BRONISZEW I
18:00 D 19:25 1-4d 19:25 7d
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA 06:00 1-5b 08:00 b 14:40 D
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
NOWA WIEŚ I 730/8/20/35
NOWA WIEŚ II 730/8/22/33
WARKA DŁUGA /04
NIEMOJEWICE
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 06:15 S1 12:45 S
przez BELSK DUŻY ul Nocznickiego T.
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 05:45 D
przez GOLIANY
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 07:30 D 12:45 S
przez WORÓW 03/04
ROŻCE
LIPIE 01/02
BŁOGOSŁAW 17:30 D
przez GOLIANY
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
GOŁOSZE II /03/04
BUDZISZYNEK 15:00 S
przez CHYNÓW
CIECHLIN 02 05:30 D 06:30 S 07:40 SCd
przez PRZĘSŁAWICE
JEZIÓRKA 01/02
11:00 d 15:00 S 16:15 S
17:30 D
CYCHRY 12:15 S
przez ROŻCE
MACHNATKA
DAŃKÓW k/Mog. 14:15 S
DĘBNOWOLA 08:45 D 13:45 D6d 15:15 S7d
przez BELSK DUŻY ul Nocznickiego T.
MOGIELNICA 728/7/28/39
TOMCZYCE 14/15
16:20 D 18:00 b
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. 19:15 D
przez NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś.
FALĘCIN II 04:50 D 05:35 D 06:45 b
przez KROBÓW
OGRODZIENICE
MIĘSY
07:50 S 09:30 b 11:00 S
12:30 b! 14:30 S 15:30 b
18:00 D
GOŁOSZE II /03/04 15:45 D
przez TRZYLATKÓW
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
GOŁOSZE II /03/04 14:45 S
przez WORÓW 03/04
ROŻCE
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
GOSZCZYN ul. Warszawska 01 08:00 S 15:30 D
przez BELSK DUŻY ul Nocznickiego T.
LEWICZYN
GOSZCZYN ul. Warszawska 01 07:20 S 14:00 S 17:00 D
przez LEWICZYN
OLSZEW 02
GÓRA KALWARIA DA 05:00 D 05:45 b 06:45 D
przez CHYNÓW 13:45 S 17:00 b 19:30 b
JASIENIEC II 730/8/08/47 06:15 S1 07:35 S
przez SKURÓW
JÓZEFÓW koło B-gów 06:50 S
KLWÓW PL. K. ŚWIDZIŃSKIEGO 19:28 5d
przez GOSZCZYN ul. Warszawska 01
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA
WYŚMIERZYCE UL. MICKIEWICZA
KOŃSKIE DA Ul. Sportowa 07:15 b 15:45 b
przez NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś.
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A.
LIPIE 01/02 15:40 S
przez MACHNATKA
JADWIGÓW I
ŁÓDŹ Dw.Północny 06:45 D6d 14:20 b
przez Biała Rawska pl. Wolności
RAWA MAZ. D.A.
MACHNATKA 14:00 S
przez TRZYLATKÓW
LIPIE 01/02
MACHNATKA 17:35 S
przez ULENIEC I 07/08
MACHNATKA 06:30 S 10:45 S
przez WILCZOGÓRA
MSZCZONÓW Rynek 02 05:00 D 06:00 D 06:45 d
przez KONIE II 10:00 d 12:30 S 14:45 D
16:00 d 18:15 D
NOWA WIEŚ II 730/8/22/33 12:50 S
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
NOWY MIEDZECHÓW 01/02
NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś. 10:00 D 11:30 b 14:15 D7
przez GOLIANY
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś. 05:00 D 11:40 D 11:45 6b
przez MOGIELNICA 728/7/28/39 12:20 S 15:30 D 19:15 Cb
20:30 D
NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś. 06:30 D 07:40 D 19:05 D7b
przez TRZYLATKÓW
BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08
OPOCZNO ul. Biernackiego 15 06:40 6 06:40 1-57 10:30 b
przez NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś.
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A.
14:30 b 17:10 b
PRZYSUCHA D.A. ul. Radomska 07:45 b 11:40 7b
przez NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś.
ODRZYWÓŁ PL. KILIŃSKIEGO
RADOM D.A. 06:00 D 07:00 b 09:15 b
przez ZABORÓW II
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA
JEDLIŃSK
RAWA MAZ. D.A. 08:45 b
przez JADWIGÓW II
Biała Rawska pl. Wolności
ROMANÓW koło Goszczyna 14:00 S
przez LEWICZYN
SADKÓW SZLACHECKI 06:00 S 06:45 S
przez JEZIÓRKA 01/02
SADKÓW SZLACHECKI 15:50 D
przez WORÓW 03/04
ULENIEC I 07/08
SŁOMCZYN "G" 06:31 7G 07:32 7G 08:32 7G
11:15 7G
TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA 05:15 D 06:00 S 11:35 D
przez KRUSZEW 14:35 M
TOMASZÓW M. 09:30 b
przez NOWE MIASTO D. A. Pl. Koś.
INOWŁÓDZ PL. K. WIELKIEGO
SPAŁA MOŚCICKIEGO 5
WARKA DŁUGA /04 06:30 b 14:30 b 18:30 b
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
NOWA WIEŚ I 730/8/20/35
22:30 b
WARKA DŁUGA /04 07:00 S 07:25 S 10:15 b
przez NOWA WIEŚ I 730/8/20/35
KRZEŚNIAKÓW 730/8/24/31
11:45 b 13:15 D 15:30 D6d
16:30 D 20:15 b
WARKA DŁUGA /04 05:30 D 06:45 D67b 09:00 b
przez NOWY MIEDZECHÓW 01/02
STEFANKÓW I /06/01
FRANCISZKÓW /10/05
BRONISŁAWÓW k/JASIEŃCA /12/07
12:20 b 14:30 D 15:30 b
17:00 b 19:30 b
Warszawa Dw.Zach. PKS 04:00 b 04:15 6b 04:30 b
przez GŁUCHÓW k\ Grójca
PAMIĄTKA
TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
MROKÓW
ŁAZY II
04:45 b 05:00 Cb 05:15 b
05:30 b 05:45 D 06:00 b
06:15 D 06:30 b 07:15 b
07:34 D 08:00 b 08:30 b
09:00 b 09:30 b 10:00 b
10:30 b 11:00 b 11:30 b
12:00 D6b 12:00 7G 12:30 b
13:00 b 13:30 b 14:00 b
14:30 b 15:00 D 15:30 b
16:00 b 16:30 D6b 17:00 b
17:44 D6 17:45 7b 18:30 b
19:15 b 20:00 D 20:45 b
21:30 b
Warszawa Dw.Zach. PKS 06:25 Cb 14:35 S
przez KRUSZEW
TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
Warszawa Dw.Zach. PKS 05:15 D
przez PNIEWY
SUCHODÓŁ II
TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
Warszawa Dw.Zach. PKS 05:01 D 05:36 D 06:21 D
przez TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA 06:30 S 06:35 d 06:41 b
07:00 D 07:21 b 08:00 g
09:51 D 11:07 b 12:21 b
12:22 D 13:11 b 13:15 b
13:52 b 14:48 b 15:36 b
15:42 b 16:03 57d 16:33 7b
16:51 b 17:55 7d 18:03 7b
18:16 7dP 19:06 b 20:25 b
20:45 s
Warszawa Metro Wilanowska 08:15 b 10:30 b 12:15 b
przez GÓRA KALWARIA DA 14:30 b 15:40 D
Warszawa Metro Wilanowska 05:00 D
przez TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
Piaseczno LAMINA
Warszawa, Bitwy War1920 01 05:30 D
przez TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA
Janki Działkowa 01, 02
WILKÓW II 725/7/04/17 19:30 D
przez WORÓW 03/04
ROŻCE
LIPIE 01/02
ZALESIE koło Wilkowa
WÓLKA TUROWSKA 07:15 S
przez GRUDZKOWOLA
PIEKIEŁKO
KĘPINA
ZALESIE koło Wilkowa 14:10 S
przez LIPIE 01/02
ZALESIE koło Wilkowa
WILKÓW II 725/7/04/17
ZAŁĘŻE DUŻE 07:00 S
przez PNIEWY
ZBROSZA DUŻA 13/14 05:15 M 06:30 S 11:00 D
przez JASIENIEC II 730/8/08/47
WARPĘSY 01/02
16:00 D 17:30 D
ZBROSZA DUŻA 13/14 13:50 S
przez JASIENIEC UL. SZKOLNA
JASIENIEC II 730/8/08/47
WARPĘSY 01/02
OZNACZENIA KURSÓW
! - przystanek Grójec Piłsudskiego 68 obowiązuje w dni nauki szkolnej
1 - kursuje w poniedziałki
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
7G - kursuje w niedziele giełdowe
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i
  26 XII
g - nie kursuje 24.XII
M - kurs. od pn. do pt. oprócz św. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw
  świątecznych
P - kurs pospieszny
s - kursuje od 01.07.2016 do 26.08.2016 tylko w piątki
S - kursuje w dni nauki szkolnej
KOLORY
12:00 - kursy pospieszne