PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 01.03.2024 | ||||||||
TEL: 48-664-20-21 | |||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||
FALĘCICE I 03/44 | |||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | |||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | |||||||
BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA | 06:07 | S | 07:03 | S | 07:45 | MCd | 07:45 | MCd | |
07:04 | De | 07:16 | D | 15:09 | d | 15:09 | d | ||
07:30 | S | 07:45 | MCd | ||||||
08:46 | De | 09:16 | M | ||||||
10:00 | D | 13:16 | D | ||||||
13:54 | S | 15:01 | D | ||||||
15:09 | d | 16:01 | D | ||||||
16:24 | D | 17:14 | De | ||||||
17:26 | D | 17:46 | D | ||||||
20:35 | S | ||||||||
BRONISZEW | 06:33 | S | |||||||
przez STANISŁAWÓW | |||||||||
GOSZCZYN ul. Warszawska 01 | 07:40 | De | |||||||
przez LEKARCICE | |||||||||
GOSZCZYN ul. Warszawska 01 | 16:06 | S | |||||||
przez PROMNA UL. WSPÓLNA I BRONISZEW GOSZCZYN UL. PIEKARSKA 02 |
|||||||||
GOSZCZYN ul. Warszawska 01 | 05:49 | De | 12:44 | S | |||||
przez PRZYBYSZEW II | 16:04 | De | |||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 12:20 | D | 13:35 | M | 10:35 | Cd | 10:35 | Cd | |
13:45 | S | 15:35 | S | ||||||
17:15 | D | ||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:19 | D | 07:49 | D | |||||
przez BRANKÓW 13/34 MICHAŁÓW 15/32 WARKA P. DW. UL. WYSOCKIEGO P. NOWA WIEŚ II 730/8/22/33 NOWA WIEŚ I 730/8/20/35 |
10:34 | D | 14:49 | D | |||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 10:45 | D | |||||||
przez BRONISZEW I | |||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:45 | M | 05:50 | Cd | 05:50 | Cd | |||
przez BRONISZEW I GOSZCZYN ul. Warszawska 01 DŁUGOWOLA 01/02 |
|||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 08:05 | D | |||||||
przez PRZYBYSZEW II GOSZCZYN ul. Warszawska 01 DŁUGOWOLA 01/02 |
|||||||||
Promna SZKOŁA | 07:48 | S | 13:23 | S | |||||
14:28 | S | 15:57 | S | ||||||
Przybyszew Szkoła | 07:22 | S | 08:22 | S | |||||
13:07 | S5 | 13:57 | S1-34 | ||||||
14:44 | S4 | 15:37 | S1-35 | ||||||
Radom Dw. Główny PKP / Poczta | 13:07 | D | |||||||
przez BIAŁOBRZEGI P.D. UL. POŚWIĘTNA | |||||||||
WARKA DŁUGA /04 | 16:19 | D | |||||||
przez BRANKÓW 13/34 MICHAŁÓW 15/32 |
|||||||||
WARKA DŁUGA /04 | 18:04 | S | |||||||
przez BRANKÓW 13/34 MICHAŁÓW 15/32 WARKA UL. BATALIONÓW CHŁOP. II |
|||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 06:45 | S | |||||||
przez BRONISZEW I GOSZCZYN ul. Warszawska 01 DŁUGOWOLA 01/02 GŁUCHÓW 01/02 TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA |
|||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 05:50 | D | |||||||
przez BRONISZEW I GOSZCZYN ul. Warszawska 01 DŁUGOWOLA 01/02 TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA Janki Działkowa 01, 02 |
|||||||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||
1-3 | - kursuje w poniedziałek, wtorek, środa | ||||||||
4 | - kursuje w czwartek | ||||||||
5 | - kursuje w piątki | ||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i święta | ||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt | ||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 | ||||||||
XII | |||||||||
e | - nie kursuje w okresie ferii letnich | ||||||||
M | - kurs. od pn. do pt. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych | ||||||||
oprócz św. | |||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |