PKS Sp. z o.o. Grójec, Laskowa 26, 05-600 Grójec | Rozkład ważny od: 22.03.2024 | ||||||||||||||
TEL: Informacja 48 664-20-21 | |||||||||||||||
www.pksgrojec.pl | |||||||||||||||
ODRZYWOŁEK I / DOBRYSZEW | |||||||||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | Wszystkie stanowiska | ||||||||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i więta | |||||||||||||
Biała Rawska pl. Wolnoci | 06:36 | D | 14:36 | D | |||||||||||
przez: RĘBOWOLA II 725/7/05/16 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
DĘBNOWOLA | 08:49 | S | 13:49 | D | 18:04 | S | |||||||||
przez: WÓLKA DAŃKOWSKA | |||||||||||||||
DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. | 17:20 | D | |||||||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
|||||||||||||||
GOŁOSZE II /03/04 | 15:50 | D | |||||||||||||
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
|||||||||||||||
GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA | 06:30 | D | 06:37 | S | 06:57 | M | 10:19 | dgm | 13:19 | b | 10:19 | dgm | 13:19 | b | |
06:59 | S | 07:31 | D | 07:35 | S | ||||||||||
07:40 | S | 08:23 | S | 08:54 | D | ||||||||||
09:08 | D | 09:36 | D | 10:19 | dgm | ||||||||||
10:30 | D | 11:02 | S | 11:18 | S | ||||||||||
11:46 | D | 13:19 | b | 14:16 | D | ||||||||||
15:15 | D | 15:48 | D | 16:44 | D | ||||||||||
16:48 | M | 17:04 | D | 17:36 | D | ||||||||||
18:57 | D | ||||||||||||||
KOŃSKIE DA ul. Sportowa | 07:20 | d | 15:50 | pm& | 07:20 | d | 15:50 | pm& | 07:20 | d | 15:50 | pm& | |||
przez: NOWE MIASTO Dworzec DRZEWICA UL. SIKORSKIEGO D.A. |
|||||||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 10:35 | b | 19:20 | bl& | 20:35 | D | 10:35 | b | 17:20 | Cb | 10:35 | b | 17:20 | Cb | |
przez: BELSK DUŻY ul Nocznickiego T. MOGIELNICA 728/7/28/39 |
19:20 | bl& | 19:20 | bl& | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 06:25 | D | 07:45 | D | 10:05 | D | 11:35 | dm | 14:20 | b | 11:35 | dm | 14:20 | b | |
przez: GOLIANY 02 BŁĘDÓW ul. Nowy Rynek 08 |
11:35 | dm | 14:20 | b | |||||||||||
NOWE MIASTO Ul. TOMASZOWSKA | 04:34 | S | 07:04 | S | 11:04 | S | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
11:44 | D | 15:34 | D | |||||||||||
Radom Dw. Główny PKP / Poczta | 05:04 | D | 06:44 | D | 09:44 | D | |||||||||
przez: MOGIELNICA 728/7/28/39 NOWE MIASTO Dworzec |
12:44 | D | 14:44 | D | |||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 09:45 | D | 16:46 | SCpm | 07:14 | Cb | 16:46 | SCpm | 07:14 | Cb | 16:46 | SCpm | |||
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA GŁUCHÓW 01/02 |
|||||||||||||||
Warszawa Dw.Zach. PKS | 05:23 | D | 06:12 | D | 07:12 | D | 12:15 | Cb | 13:07 | d | 12:15 | Cb | 13:07 | d | |
przez: GRÓJEC D.A. UL. LASKOWA TARCZYN P.D. UL. WARSZAWSKA |
13:07 | d | 20:17 | pm& | 20:17 | pm& | 20:17 | pm& | |||||||
ZALESIE koło Wilkowa | 08:50 | D | 16:05 | D | 18:20 | S | |||||||||
przez: JADWIGÓW II 725/7/08/13 | |||||||||||||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||||||||
& | - kursuje w dniu 1 stycznia | ||||||||||||||
b | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień wišt Wielkanocnych i w dniu 25 XII | ||||||||||||||
C | - kursuje w soboty, niedziele i więta | ||||||||||||||
D | - kursuje od poniedziałku do pištku oprócz wišt | ||||||||||||||
d | - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień wišt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII | ||||||||||||||
g | - nie kursuje 24.XII | ||||||||||||||
l | - nie kursuje w dniu 31.XII | ||||||||||||||
M | - kurs. od pn. do pt. w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw wištecznych oprócz w. | ||||||||||||||
m | - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII i Wielkš Sobotę | ||||||||||||||
p | - nie kursuje w pierwszy dzień wišt Wielkanocnych oraz 25.XII | ||||||||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej | ||||||||||||||
Sprzedaż biletów miesięcznych Tarczyn, ul. Warszawska 11, | |||||||||||||||
pierwszy dzień roboczy miesišca i ostatnie 2 dni robocze miesišca w godzinach od 8:00 do 18:00. | |||||||||||||||
Rozkład jazdy dostępny na stronie www.pksgrojec.pl |